Hakkımızda

İhtiyaçlarına göre çalışma alanları sunan, mevcut çalışma alanlarını sunduğu yenilikçi ve samimi yaşam alanlarıyla destekleyen, etkinlikler, eğitimler ve work shoplar ile kaliteli ve eğlenceli zamanlar sunan, ofis çözümleri oluşumudur.

Time Works kullanıcıları, prestijli alanlarda profesyonel hizmet alarak eğlenceli zaman geçirir, iş
yaşamındaki her metrekareyi verimli kılar.

Hakkımızda

Anı Yaşa, Geleceğin Çalışma Deneyimine ortak ol…

Değişen dünya, kişisel ve iş yaşamında radikal değişikliklere neden oldu. Güncellenen yaşama adapte olmak, yeni yaşamın gerekliliklerini anlamak ve buna uygun hareket etmek, eskinin sıkıcı ve işlevsiz alanlarından kurtulup yeninin yaratıcı ve verimli alanlarında bulunmak istedik. Tüm bu süreçleri ortak bir hikayede bir araya getirip hayallerimizin peşinden gitmek istedik. Dünyadaki tüm örneklerini inceledik ve tüm bunlarla muhteşem bir proje oluşturduk. 

Hakkımızda

Tüm İhtiyaçlarınızı
Tek Bir Yerde Topladık

Mimarisinden mobilyasına, altyapısından organizasyonuna kadar her süreci en ayrı detayına kadar inceledik, projelendirdik, test ettik ve ürettik. Tüm bu hikayenin sonunda, baktıkça gülümseten, biraz da göğsümüzü kabartıp gururlandıran bir iş ortaya çıktı. Time Works; zamanımızı harcadığımız en değerli parçamız oldu.

Time Works

Hakkımızda
time works
coworking
Hakkımızda

BİZİ ZİYARET EDİN VE BİZİMLE DAHA YARATICI OLUN

Markanız için hem bugünün hem de yarının koşullarına uyacak bir çalışma alanı oluşturmak için bize ulaşın.
Bize Ulaş
Merhaba
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim ?